Asystent/Asystentka projektanta branży torowej i drogowej

cała Polska

22.11.2021

Wielobranżowa Pracownia Projektów Kolejowych Sp. z o.o.
ul. Boczna 6, 44-240 Żory

Nowo powstały oddział Biura WPPK zatrudni w Warszawie absolwentów lub studentów IV, V roku wydziału budownictwa na stanowisko asystenta projektanta.

Wymagania:
• znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCad, Civil 3D,
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole projektowym,
• gotowość do wyjazdów służbowych.
• mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:
• udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej branży torowej/drogowej,
• udział w wizjach lokalnych na stacjach, liniach kolejowych lub innych obiektach inżynieryjnych,
• uzgodnienia dokumentacji technicznej z instytucjami oraz międzybranżowo,
• współpraca z pozostałymi zespołami projektowymi,
• edycja i wydruki dokumentacji projektowej,
• dbanie o jakość i terminowość wykonywanych projektów.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• pracę z doświadczonym zespołem,
• pracę nad ciekawymi projektami,
• możliwość rozwoju (uprawnienia do projektowania) i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji e-mailem na adres biuro@wppk.pl
W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wielobranżową Pracownię Projektów Kolejowych Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Kontakt:

Telefon: 602582828

Email: biuro@wppk.pl

Województwo: cała Polska