Oferta narzędzi Shoxx powiększa się

26.06.2009

Opracowana z myślą o użytkownikach z branży budownictwa i robót publicznych, gama narzędzi diamentowych Shoxx powiększa się. Do obecnej już na rynku tarczy Shoxx X20 dołączą nowe produkty.

Obecna gama zostaje wzbogacona o nowe tarczę Shoxx G13 oraz serię ściernic garnkowych do obróbki płaszczyzn – Z U5, Z A5 i C E5.
Przeznaczona do cięcia materiałów o dużej twardości, a w szczególności granitu, tarcza Shoxx G13 zapewnia superszybkie i precyzyjne cięcie bez kruszenia krawędzi. Tak jak wszystkie narzędzia tej gamy, wykorzystuje unikalną na światową skalę technologię Shoxx. Technika ta polega na tym, że przy produkcji segmentów stosowane są spoiwa o dużej twardości, wywodzące się z przemysłu samochodowego. Ponadto Shoxxzapewnia 20-procentową redukcję drgań w stosunku do tradycyjnej tarczy. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu segmentów w kształcie trapezu oraz zwiększeniu ich liczby (16 segmentów zamiast 15 jak przy tarczy tradycyjnej).
 
 
W przypadku ściernic garnkowych do obróbki płaszczyzn, Technika Shoxx oferuje wydajność wyższą o ponad 30% w stosunku do ściernic tradycyjnych. Opracowano tu 3 typy ściernic: Z U5, Z A5 oraz C E5. Dzięki zastosowaniu segmentów spawanych elektroindukcyjnie, zapewniają one minimalny poziom drgań oraz wyjątkową stabilność podczas szlifowania. Są też szczególnie skuteczne przy obróbce betonu, betonu ściernego, materiałów budowlanych, żywic epoksydowych, itp. Dzięki bardzo dużej trwałości narzędzi technika ta umożliwia użytkownikom uzyskanie rzeczywistych oszczędności. Segmenty «2w1» opracowano po to, by zaoferować odpowiednią skuteczność działania ściernic na wszelkiego typu powierzchniach. Posiadają one krawędzie skrawające z warstwami diamentu polikrystalicznego. Poza tym, pracownicy ośrodka badawczego Shoxx Technology opracowali mające kształt kropli systemy odprowadzania wiórów, co zapewnia lepszą wentylację i dobre chłodzenia blachy.
Te innowacyjne narzędzia wzbogacają gamę, w skład której wchodzi także odznaczająca się unikalnymi parametrami tarcza Shoxx X20.
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.