NWS Quattro Gripp

14.10.2011

Doskonałą alternatywą dla zwykłych obcęgów są, przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp.

Podwójnie ząbkowane i indukcyjnie wzmacniane szczęki w szczypcach hydraulicznych NWS QuattroGripp bez trudu – i bez omsknięcia – przytrzymają obrabiany przedmiot. Ząbkowane i zwarte szczęki gwarantują zarówno pewność chwytu poprzez nie ześlizgiwanie się przedmiotu, jak i możliwość użytkowania w ograniczonej przestrzeni. Z kolei nowatorski mechanizm grzechotkowy „Drag and Drop” sprawia, że szczęki szybko i dokładnie dopasowują się do kształtu trzymanego przedmiotu. Szczypce hydrauliczne NWS QuattroGripp mają również specjalny chwytak do drutu lub gwoździ, który pomoże skutecznie przytrzymać nawet najdrobniejsze elementy. Dodatkowo producent umieścił na ergonomicznie ukształtowanej rękojeści miękki winyl oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem dłoni.

Źródło: Lange Łukaszuk

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.