Nowy prezes Monier BRAAS

18.04.2014

Od 1 kwietnia stanowisko prezesa marki BRAAS w Polsce objął Grzegorz Barycki, który uprzednio pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie Monier Braas Sp. z o.o.

Pod kierunkiem nowego prezesa marka BRAAS będzie kontynuowała rozwój.Zawodowo z marką Braas jestem związany już 17 lat. Zaufanie, jakim mnie obdarzono, powierzając stanowisko prezesa to zaszczyt, ale też duża odpowiedzialność – z której jak najbardziej zdaję sobie sprawę. Jako miłośnik podróży wiem, że wejść na szczyt to jeszcze nie wszystko. Pracując w branży budowlanej od lat i obserwując jej zmiany, jestem świadomy, czego oczekują coraz bardziej wymagający klienci. Dzisiaj nie wystarczy już mieć w ofercie samych dachówek. Nowoczesne ekologiczne technologie, systemowe podejście, szeroka gama produktów, gwarancja niezawodności i wsparcie ekspertów na każdym etapie inwestycji – to priorytety dla naszej firmy, skoncentrowanej na fachowej obsłudze klienta i dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Nie zapominamy również o tym, aby zdobytym przez lata doświadczeniem dzielić się z osobami odpowiedzialnymi za późniejszy montaż produktów na dachu, czego dowodem są organizowane od lat szkolenia dla dekarzy. Przyznawane przez nas certyfikaty dekarskie stanowią najlepszą gwarancję jakości dla inwestorów szukających godnych zaufania specjalistów.– mówi Grzegorz Barycki.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.