Nowe modele kotłów Keller

22.05.2013

W maju w ofercie marki Keller, należącej do Grupy SBS, pojawiły się nowe modele kotłów Keller Dual retortowe dwupaleniskowe oraz zmodernizowane kotły miałowe z automatyką i kotły węglowe KWS.

Nowością w ofercie są kotły retortowe dwupaleniskowe Keller Dual. Kotły te przeznaczone są do pracy w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania systemu otwartego oraz zamkniętego, z zastosowaniem odpowiednich zabezpieczeń przed przegrzaniem i przygotowane do wysokoefektywnego spalania węgla kamiennego typu eko-groszek w trybie automatycznym. W trybie ręcznym możliwe jest również palenie sezonowanym drewnem lub węglem kamiennym większej granulacji. Kotły dostępne są w mocach 15kW i 25kW.
Kotły Keller KWS oraz miałowe zostały udoskonalone, wprowadzono w nich kilka nowych, istotnych rozwiązań.

 

 

Płynna modulacja mocy w zakresie 1-100%, sterowanie pompami c.o., c.w.u., cyrkulacyjną i podłogową, czujnik spalin w zestawie – to główne zalety nowych rozwiązań zastosowanych we wszystkich modelach kotłów. Sterownik z czujnikiem spalin dodatkowo umożliwiający podłączenie modułu GSM oraz modułu internetowego dostępny jest w standardowej ofercie. Dodatkowo duże drzwi komory zasypowej, dodatkowe drzwi do czyszczenia wymiennika kotłowego i możliwość zamiany kierunku otwierania drzwi – prawe/lewe powodują, że kotły są przyjaźniejsze w obsłudze. Wszystkie kotły pracują w trybie lato/zima – umożliwiającym przygotowanie ciepłej wody użytkowej poza sezonem grzewczym.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.