Nowe mieszkania na wynajem w Gdańsku

16.01.2019

Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnia w Gdańsku kolejne 78 mieszkań wykończonych pod klucz.

Nowa inwestycja położona jest w Gdańsku przy ul. Kołodzieja 56 i 56 A w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Budynek składa się z dwóch bliźniaczych bloków, w których znajduje się 78 mieszkań o powierzchni od 31 do 57 m². Przyszli lokatorzy mogą wybierać wśród 10 lokali jednopokojowych, 52 dwupokojowych oraz 16 trzypokojowych. Dodatkowo do dyspozycji najemców jest 46 naziemnych miejsc postojowych oraz 37 w garażu podziemnym.

W każdym mieszkaniu zaprojektowano szafy ubraniowe, natomiast kuchnie i łazienki są wyposażone w meble i sprzęt AGD. Można również wynająć komórkę lokatorską. Dodatkową zaletą jest profesjonalny 24-godzinny serwis na wypadek usterek czy awarii. Mieszkania mają balkony lub ogródki.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.