Nowa wkrętarka Skila model 2436 firmy BOSCH

04.02.2009

Jest mała, poręczna, łatwa w obsłudze i wydajna. Można ją mieć zawsze pod ręką, gdyż mieści się w każdej kieszeni.

Osoby, które wykonują prace montażowe docenią kompaktową budowę, prostą i komfortową obsługę nowej wkrętarki Skila 2436 (3,6 V) firmy BOSCH. Warto podkreślić, iż oprócz wygodnego w obsłudze włącznika oraz przełącznika kierunków obrotów, narzędzie posiada automatyczną blokadę wrzeciona. Blokada umożliwia użycie dodatkowej siły ręcznej, np. w razie konieczności dokręcenia wkrętu. Poza tym uchwyt ? cala, rozszerza wszechstronność wkrętarki, oferując możliwość stosowania wielu końcówek standardowych, specjalistycznych, kluczy nasadowych, czy wierteł z chwytem sześciokątnym.

Nowa wkrętarka dostępna jest w dwóch wersjach. Wersja podstawowa, w opakowaniu kartonowym, ma magnetyczny uchwyt oraz po jednej końcówce do wkręcania wkrętów z rowkiem podłużnym i rowkiem krzyżowym. Rozszerzona wersja, w walizce, zawiera 35 końcówek wkręcających i akcesoriów, m.in. końcówki do wkręcania wkrętów z rowkiem podłużnym, krzyżowym, Pozidriv, Torx, do śrub z łbem sześciokątnym, a także wiertła, klucze nasadowe i przedłużki.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.