Nowa mata akustyczna Uni-Sonic

21.04.2017

Nowa mata z wełny mineralnej szklanej ISOVER przeznaczona jest do izolacji akustycznej ścian działowych w systemach suchej zabudowy.

Mata Uni-Sonic zaprojektowana została z myślą o szybkiej izolacji ścian działowych o typowym rozstawie profili słupkowych 600 mm. W opakowaniu znajdują się dwie maty o szerokości 600 mm dostosowane do najbardziej popularnych systemów suchej zabudowy. Nowy produkt marki ISOVER pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności akustycznej przegród Rw w układach z pojedynczym oraz podwójnym poszyciem płytami g-k. Uni-Sonic znajduje również zastosowanie w lekkich stropach drewnianych. Już 100 mm warstwy wypełniającej pozwala osiągnąć dla stropów drewnianych wskaźnik izolacyjności od dźwięków powietrznych Rw na poziomie aż 61 dB.

 

 

Tym, co najbardziej wyróżnia nowe maty akustyczne, jest szybkość i łatwość montażu. – Wystarczy wypełnić profile słupkowe wełną na wysokości klatki piersiowej i z pomocą dowolnego narzędzia, jednym ruchem przesunąć matę w profilach ściany do sufitu. W ten sposób mamy wypełnione jedno pole ściany działowej. Co więcej, przy ścianach o wysokości 2,7 m izolacja jest efektywna i bezodpadowa. Dzieje się tak z uwagi na długość Uni-Sonic, która jest krotnością wymiaru 2,7 m – wyjaśnia Paweł Polak, kierownik produktu ISOVER.

Maty Uni-Sonic wyróżnia szybki montaż, sprężystość i efektywność (do 80% więcej materiału na palecie i 50% więcej w opakowaniu jednostkowym w porównaniu do standardowych rozwiązań).

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.