Niedługo otwarcie Gemini Park Tychy

05.03.2018

Budowa Gemini Park Tychy jest na finiszu. Pierwsza galeria handlowa w Tychach zostanie otwarta już 21 marca – podał właściciel obiektu.

 

Trwające blisko 2 lata prace budowlane nad pierwszą w Tychach galerią handlową właśnie dobiegają końca. Prace nad samym obiektem są już na ostatniej prostej i postępują zgodnie z planem. Na pasażu trwają roboty wykończeniowe i porządkowe. Montowane są m.in. elementy małej architektury i oświetlenia, aranżowane są strefy wypoczynkowe. Ostatecznych kształtów nabiera także strefa restauracyjna, która przeznaczona jest dla 7 restauracji. Dobiegają także końca prace nad parkingiem, który pomieści 1100 samochodów. Zaawansowane prace trwają także w sklepach.

Mającą ponad 36,6 tys. m² dwukondygnacyjną galerię wypełni blisko 130 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Położona jest przy ul. Bielskiej.

Gemini Park Tychy to projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding.

 

 

 

Źródło: Gemini Park Tychy

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.