Nasze Jeżyce w Poznaniu – budowa II etapu zaczęta

20.09.2019

Nasze Jeżyce to nowoczesne osiedle realizowane blisko parku Sołackiego i ulicy Kościelnej w Poznaniu.

 

 

W II etapie Naszych Jeżyc mają powstać 162 mieszkania, które będą mieć od dwóch do czterech pokojów (38–73 m²), taras, balkon lub prywatny ogródek. Każdy lokal zostanie wyposażony w smart rozwiązania firmy Somfy – system inteligentnego budynku pozwalający zarządzać przy pomocy smartfona, tabletu lub komputera dostępem do mieszkania, temperaturą i oświetleniem.

Do dyspozycji mieszkańców osiedla Nasze Jeżyce zostaną oddane stojaki i wieszaki rowerowe, ładowarki samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie, wózkarnie i pomieszczenia na dodatkowe akcesoria samochodowe w hali garażowej, a także prywatny paczkomat.

Nowa inwestycja Echo Investment zostanie oddana do użytku w drugim kwartale 2021 r. Natomiast w I pierwszym etapie osiedla powstają 142 mieszkania, a termin zakończenia ich budowy to początek 2021 r.

 

Czytaj też: Kolejny budynek Red Park w Poznaniu gotowy

 

 

Przeczytaj także: W kierunku budownictwa ekologicznego

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.