Na budowie hotelu Renaissance na lotnisku Chopina w Warszawie

01.06.2012

31 maja odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego, który ma upamiętniać uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance.

Renaissance jest odpowiedzią na zapotrzebowanie podróżnych na miejsca noclegowe wysokiej klasy w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Będzie to nowoczesny obiekt o najwyższym standardzie, pierwszy hotel marki Renaissance w Polsce. Budynek będzie miał 11 kondygnacji, w tym 3 poziomowy parking. W hotelu zaprojektowano 225 pokoi, w których będzie mogło zatrzymać się ponad 400 gości. Znajdzie się tutaj 5 sal konferencyjnych, w tym sala balowa, basen, ekskluzywne SPA, centrum fitness, wysokiej klasy restauracja i bar. Cały projekt, opracowany w pracowni JEMS Architekci, cechuje nowoczesna elegancja i wyjątkowy styl. Umowa na budowę została podpisana we wrześniu 2011 r. Inwestorem i właścicielem obiektu jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”.Generalnym Wykonawcą jest koncern ALPINE.

 

 

Franczyzobiorcą oraz zarządzającym jest Port-Hotel Spółka z o.o., która podpisała z Global Hospitality Licensing międzynarodową umowę franczyzy Renaissance Hotel oraz umowę licencyjną na systemy elektroniczne.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.