Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter

24.07.2012

Firma NWS zaprezentowała swój najnowszy produkt – szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter 3 w 1. Przyrząd ten jest połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy.

Głowica szczypiec MultiCutter wykonana jest z narzędziowej stali chromowo-wanadowej o najwyższych parametrach. Ostrza tnące są dodatkowo indukcyjnie wzmacniane do poziomu 62 HRC. Oferowany typ pokrycia antykorozyjnego to chromowanie. Połączenie szczęk, dzięki niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, umożliwia wiele cykli pracy bez widocznych oznak zużycia. Przyrząd jest ergonomiczny, nie powoduje poślizgu ręki oraz jest odporny na oddziaływanie chemiczne oraz mechaniczne. Na powierzchni rękojeści można znaleźć wszelkie istotne informacje, takie jak atesty czy kod kreskowy. Szczypce występują zarówno w wersji do pracy pod napięciem 1000V, jak i bez takiego zabezpieczenia. Narzędzie jest objęte 5-letnią gwarancją. Dystrybutor: Lange Łukaszuk s.j.

 

 

Dane techniczne szczypiec MultiCutter marki NWS:

Cięcie kabla/drutu

Kabel > Ø 11 mm

Miękki drut > Ø 6 mm

Twardy drut > Ø 2 mm

Ostrza indukcyjnie wzmacniane 62-64 HRC

Odizolowanie kabla

Kable Ø 5-16 mm

3 x 1,5 mm² > 5 x 1,5 mm²

Odizolowanie przewodu

Przewód > Ø 5 mm

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.