Modern Line od Superbruk

14.08.2017

Oferta wyrobów firmy Superbruk została poszerzona o nową grupę produktów – Modern Line.

Znajdziemy w niej zupełnie nowy produkt Moderno oraz znane już wcześniej produkty – Płyta Vip, Płyta Vip Łupek i Linear – w zmienionych, bardziej ekonomicznych wersjach.

Superbruk dzieli swoją ofertę na grupy różniące się charakterem i zastosowaniem produktów. Mamy między innymi VIP LINE z wielkoformatowymi płytami klasy premium, SUN LINE z kostkami o klasycznym, tradycyjnym wzornictwie czy Stare Miasto z postarzanymi wyrobami w stylu sielskim i rustykalnym. W nowej linii Modern Line znajdziemy kolekcje kostek brukowych i płyt betonowych łączących dwie zasadnicze cechy – dobre wzornictwo idące w zgodzie za najnowszymi trendami.

W linii Modern Line mamy do wyboru cztery produkty: Moderno, Płyta Vip Standard, Płyta Vip Standard Łupek oraz Linear Standard.

Moderno to linia kostek brukowych w minimalistycznym stylu. Kostki o grubości 6 cm występują w trzech formatach: 24 x 24, 24 x 36, 24 x 48 cm. Kolekcja jest modularna, mamy wiec do wyboru wiele wariantów różnorodnych układów elementów. Produkt występuje w trzech kolorach – granite, toffee oraz sabia. Moderno to doskonała propozycja do nowoczesnych ogrodów. Wielką zaletą tej linii jest przystępna cena, za którą otrzymujemy trwałe i atrakcyjne kostki brukowe zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w designie.

 

 

Obok Moderno w grupie produktowej Modern Line znajdziemy produkty: Płyta Vip Standard, Płyta Vip Łupek Standard i Linear Standard. Są to nowe odsłony ich bliźniaczych odpowiedników z grupy Premium. Odróżnia je fakt, że zostają poddawane zaawansowanych procesom uszlachetniającym.

Płyty Vip Standard i Vip Łupek Standard to wielkoformatowe płyty betonowe w 4 rozmiarach  od 30 x 40 do 70 x 40 cm. Występują w 3 kolorystykach – alhambra, granite i wenge. Powierzchnia Płyty Vip jest gładka, natomiast w wersji Łupek znajdziemy charakterystyczną strukturę nawiązującą do naturalnie wyżłobionych skał. Produkty Vip sprawdzają się jako okładziny dużych jednolitych powierzchni, np. wykończenie tarasów. Dzięki swojej grubości 8 cm i idącej za nią dużej wytrzymałości mogą być również układne na podjazdach i miejscach o dużym natężeniu ruch.

Linear Standard to kolekcja kostek brukowych zaprojektowanych w minimalistycznej stylistyce. W jej skład wchodzą kostki w 7 formatach od 21 x 16 do 42,5 x 28,5 cm. Wszystkie elementy są modularne. Można je ze sobą łączyć i zestawiać w różnorodne kompozycje. Mamy do wyboru 4 różnorodne kolorystyki – silver, zebra, toffee i sabia. Kolekcja Linear Standard jest atrakcyjna wizualnie oraz dzięki grubości 8 cm również trwała.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.