LOOGIC Park Radomsko z pierwszym magazynem

29.03.2021

Na terenie LOOGIC Park Radomsko powstanie pierwszy obiekt magazynowy. Jego najemcą będzie operator sieci JYSK.

 

LOOGIC Park Radomsko

 

Magazyn klasy A, wraz z zapleczem socjalno-biurowym, o łącznej powierzchni użytkowej 54 tys. m² będzie pierwszym obiektem, który zostanie wybudowany w ramach LOOGIC Park Radomsko. Nowoczesny budynek będzie miał wysokość 10 m w świetle. Przedsięwzięcie jest realizowane w formule built-to-suit (BTS) w oparciu o umowę z operatorem sieci supermarketów dekoracyjnych JYSK. Generalnym wykonawcą została firma FB Antczak.

Na obszarze ponad 80 ha LOOGIC Park Radomsko powstanie docelowo 11 nowoczesnych hal magazynowych o łącznej powierzchni 380 tys. m². Park jest bardzo dobrze usytuowany – w centralnej Polsce, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, dróg krajowych DK 42 oraz DK 91, a także kluczowych węzłów kolejowych.

 

LOOGIC Park Radomsko

 

– W ścisłej współpracy z inwestorem i najemcą budujemy bardzo zaawansowany pod względem technicznym obiekt, spełniający wymogi certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie Excellent. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz własne zasoby kadrowo-sprzętowe będziemy w stanie zrealizować ten projekt w bardzo ambitnym tempie, dbając o najwyższą jakość wykonania i zachowując restrykcyjne standardy środowiskowe – zapewnia Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Przekazanie obiektu najemcy jest planowane w drugiej połowie 2021 roku. Magazyn został zaprojektowany przez pracownię RH+ Architekci.

 

Czytaj także: Warsaw II Logistics Centre gotowe

Centrum dystrybucyjne TJX Europe w Sulechowie

Panattoni Park Stargard z powierzchnią 172 000 m²

 

Więcej: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.