Centrum dystrybucyjne TJX Europe w Sulechowie

22.03.2021

Centrum dystrybucyjne TJX Europe w Sulechowie będzie największym centrum dystrybucyjnym dla TK Maxx w Europie kontynentalnej.

 

Centrum dystrybucyjne TJX

 

Centrum dystrybucyjne TJX Europe zrealizuje Panattoni. Na 23-hektarowej działce w Polsce Zachodniej, w Sulechowie – 20 km od Zielonej Góry powstanie centrum dystrybucyjne, które wesprze dostawy produktów w Polsce, Niemczech, Austrii i Holandii. Będzie to obiekt BTS o powierzchni 61 135 m², z czego 5644 m² zajmą pomieszczenia socjalne i biura. Na terenie inwestycji powstanie atrakcyjny obszar krajobrazowy, będzie samowystarczalna i w pełni ogrodzona. W transakcji spółkę TJX Europe reprezentowała firma doradcza Cresa.

– Zachodnia Polska to dynamicznie rozwijający się region, który przyciąga wielu inwestorów zarówno z Polski, jak i z zagranicy dzięki rozbudowanej sieci dróg, bliskości Niemiec i Europy Zachodniej oraz dostępności wykwalifikowanej kadry pracowniczej –powiedział Tom Listowski, partner, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Cresa.

Centrum dystrybucyjne TJX Europe będzie „szyte na miarę” – indywidualne rozwiązania determinowane są przez złożony system łańcucha dostaw przy stałej wymianie towaru na nowe modele czy przez coraz bardziej skomplikowany proces zarządzania dostawą.

Obiekt powstaje dla TJX Europe – właściciela marki TK Maxx i Homesense w Europie. Należy do The TJX Companies, Inc., sprzedawcy ubrań i artykułów dla domu w modelu off-price w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Inwestycja będzie gotowa już na przełomie roku 2022/2023 i będzie to szóste centrum dystrybucyjne firmy w Europie.

 

Czytaj także: Panattoni Park Stargard z powierzchnią 172 000 m²

NOHO Logistic Park powstanie w Krakowie

Centrum logistyczne GLP w Lędzinach w budowie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.