BĄDŹ KREATOREM BUDOWNICTWA ROKU!

03.02.2021

W 2021 roku odbędzie się 11 edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, skierowana do osób i firm, które każdego dnia inspirują, motywują do działania i świadomie budują swoją markę.

 

kreator budownictwa roku

 

Naszym celem, jako organizatora projektu – Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa –  jest nagradzanie i promocja firm, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym, a także takich, które dopiero rozwijają skrzydła w tym sektorze. Uhonorowane firmy w projekcie Kreator Budownictwa Roku pozytywnie kontrastują wśród innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak budownictwo to nie tylko firmy, ale także ludzie. Wyróżniamy osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, niekiedy ciężką pracą, odznaczające się kunsztem w zarządzaniu i charyzmą, a przede wszystkim doceniamy ich przedsiębiorczość i … kreatywność! Zwracamy także uwagę na oferowane produkty i inwestycje tych firm, które są znane i zostały docenione przez branżę budowlaną lub są nowe na rynku – wspierając wówczas ich promocję.

 

Laureatom naszego projektu zapewniamy nagłośnienie sukcesu firmy, osiągnięć i promocję oferowanych produktów lub inwestycji, z wykorzystaniem dostępnych mediów. Zaliczyć tu można miesięcznik Inżynier Budownictwa – publikacja, o nakładzie kontrolowanym (ZKDP) pod 120 tys. egzemplarzy, newslettery, strony internetowe – www.kreatorbudownictwaroku.pl, www.inzynierbudownictwa.pl, www.piib.org.pl, www.izbudujemy.pl, aplikacja mobilna, a także liczne media społecznościowe. Jednak clou projektu jest organizowana przez nas gala, podczas której ogłaszani są laureaci tytułu Kreator Budownictwa Roku. W 2020 roku wydarzenie to odbyło się online, ale w latach ubiegłych gościło w znanych i wyjątkowych miejscach, np. w Łazienkach Królewskich w Warszawie (2019 r.). Atmosfera panująca podczas gali sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, nie tylko z laureatami, ale i gośćmi honorowymi, co w dalszej perspektywie może przełożyć się na podjęcie nowych wyzwań lub współpracy.

 

Projekt Kreator Budownictwa Roku objęty jest Honorowym Patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Ogłoszenie laureatów Kreator Budownictwa Roku 2021 i wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas uroczystej gali w listopadzie 2021 r.

 

Dołącz do klubu Laureatów Kreatorów Budownictwa Roku!

 

Skontaktuj się z nami – Wydawnictwem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i dowiedz się, jak otrzymać tytuł Kreator Budownictwa Roku 2021. Zapraszamy.

 

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.