Kosztorysowanie FORTE

10.11.2006

Wszechstronny, zgodny z obowiązującymi przepisami, program do kosztorysowania w budownictwie metodą szczegółową, uproszczoną i agregatową.

Wszechstronny, zgodny z obowiązującymi przepisami, program do kosztorysowania w budownictwie metodą szczegółową, uproszczoną i agregatową.

Każdą pozycję szczegółową pozwala zamienić na uproszczoną i odwrotnie, dowolny kosztorys zapisać jako kosztorys uproszczony. Tworząc kosztorys można przełączać się automatycznie na jednokrotne jednostki miary lub na tzw. wielokrotne, zgodne z KNR-ami. Importuje: kosztorysy z innych programów do kosztorysowania, dostępne na rynku cenniki nakładów, robót i agregatów, dane do obliczeń z programów CAD. Eksportuje: kosztorysy do innych programów do kosztorysowania, wydruki do postaci HTML oraz do programów WORD i EXCEL, dane do programów do harmonogramowania robót. Umożliwia zakładanie baz specyfikacji technicznych dla biur projektowych. Wyposażony jest w słownik kodów CPV. Jego znanym w kraju poprzednikiem jest program LEONARDO.

INWESTPROJEKT SŁUPSK Sp. z o.o.

76-200 Słupsk, ul. Kaszubska 45
tel. (059) 841 37 02 
faks (059) 842 86 48
centrala@inwestprojekt.pl
www.inwestprojekt.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.