Konkurs Polski Cement XIV edycja

30.09.2010

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich i Stowarzyszenie Producentów Cementu organizują XIV edycję Konkursu na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej.

Celem konkursu jest pokazanie możliwie twórczego użycia technologii żelbetonowej w budownictwie. Zadanie konkursu polega na corocznym wyborze najlepszej realizacji wykonanej i przekazanej do użytku do końca roku poprzedzającego rok, w którym odbywa się kolejna edycja konkursu. W przypadku XIV edycji konkursu mogą być zgłaszane realizacje oddanedo użytku przed końcem 2009 roku.

Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane prace z istotnym i znaczącym zastosowaniem technologii betonowej. Mogą to być prace z zakresu:

– obiektów budownictwa ogólnego,
– obiektów budownictwa przemysłowego,
– obiektów inżynierskich.

Prace do udziału w konkursie mogą być zgłaszane poprzez:

– oddziały SARP,
– oddziały PZiTB,
– pracownie, biura projektów,
– Stowarzyszenie Producentów Betonu.

Do zgłoszeń prosimy dołączyć materiał w wersji elektronicznej:

– zdjęcia (6-10 zdjęć, każde zdjęcie osobno) najlepiej w tiff-ach w rozdzielczości – min. 300 dpi, rozmiar zbliżony do 5000 x 3500 pixeli.

-rysunki wyłącznie wektorowe w formatach np. ai, eps, cdr, bądź zakotwiczone w pdf-ie; zawierające sytuację, rzuty, przekrój obiektu zgłoszonego do Konkursu Polski Cement XIV edycja.

Regulamin konkursu w załączeniu

Zgłoszenia prac przyjmuje biuro Zarządu Głównego SARPdo dnia 20.10.2010 r. ul. Foksal 2, 00-950 Warszawa.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.