Konkurs o Kryształową Cegłę

29.11.2007

Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Oddział w Lublinie przystąpiło do organizacji VII edycji Konkursu o Kryształową Cegłę.

Głównym celem konkursu jest pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej  poprzez  promowanie i dokumentowanie działań w zakresie rozwoju regionalnej infrastruktury, budownictwa i architektury. Konkurs jest inspiracją dla regionalnego środowiska inwestorskiego i budowlanego o dbałość, jakość i funkcjonalność nowo wybudowanych, modernizowanych i rewitalizowanych zasobów budowlanych. Ideą organizatorów  jest, aby  konkurs  w  dotychczasowej  formule  euroregionalnej  rozszerzyć  na  kraje (w tej edycji o Słowacje i Łotwę), województwa, obwody  przyległe  do  obu  stron  wschodniej  granicy Unii Europejskiej – Pogranicza Wschodu i Zachodu od Skandynawii po Bałkany,  SZLAKU SŁONCA I ŚNIEGU.
Tegoroczna edycja Konkursu „DOM-2007” – o Kryształową Cegłę na najlepszą inwestycję budowlaną  po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej obejmie swoim zasięgiem Województwa Polski Wschodniej, Obwody na Ukrainie, przyległe do granicy UE, oraz  Obwód  Brzeski na Białorusi oraz Litwę.
Wydany wielojęzyczny katalog, zawierający opisy i dokumentację zdjęciowa zgłoszonych do konkursu obiektów, pozwoli na szeroką promocję dokonań inwestycyjnych ich autorów. Udział w konkursie jest najlepiej liczącą się referencją, znakomita i najefektowniejsza forma do zaprezentowania  dotychczasowych osiągnięć, przedstawienia własnego, pozytywnego wizerunku, co prowadzi do zwiększenia wiarygodności i w konsekwencji umocnienia pozycji rynkowej. Umieszczenie w katalogu materiałów promocyjnych i reklamowych pozwoli wielu firmom na dotarcie do potencjalnych klientów i przyspieszy ich rozwój.Organizacja przedsięwzięcia zajmuje się Polskie Towarzystwo  Mieszkaniowe o/Lublinie. Konkursem kieruje Komitet Organizacyjny, który powołuje Kapitule.
Wręczenie prestiżowych nagród i wyróżnień nastąpi podczas Uroczystej Gali, która odbędzie się 12 grudnia 2007 roku w Lublinie. Konkurs będzie  promowany w mediach lokalnych, krajowych oraz zagranicznych (Kraje UE, Ukraina, Białoruś).

Źródło: www.ptm.lublin.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.