Konkurs DYPLOM Z ARCHICADEM

21.10.2021

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej magisterskiej i inżynierskiej pracy dyplomowej w zakresie architektury, urbanistyki, architektury wnętrz i architektury krajobrazu, wykonanej przy pomocy programu Archicad.

 

Konkurs DYPLOM Z ARCHICADEM ma na celu promocję młodych, zdolnych architektów wykorzystujących możliwości oprogramowania BIM, a także zachęcenie studentów do korzystania z najnowszych rozwiązań cyfrowych wspomagających projektowanie architektoniczne.

 

dyplom z archicadem

 

Zadanie konkursowe

Do konkursu można zgłosić pracę magisterską lub inżynierską (licencjacką) wykonaną w programie Archicad. Do konkursu zgłoszone mogą być projekty z zakresu architektury, architektury wnętrz, urbanistyki i architektury krajobrazu obronione w okresie pomiędzy 1 stycznia 2021 r. a 28 lutego 2022 r.

 

DYPLOM Z ARCHICADEM. Terminarz konkursu

Ogłoszenie konkursu: lipiec 2021 r.

Termin nadsyłania prac konkursowych: 28 lutego 2022 r. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny i aktywny od 14 grudnia 2021 r. do 28 lutego 2022 r.

Posiedzenie jury konkursowego: maj 2022 r.

Ogłoszenie wyników do 30 czerwca 2022 r.

 

Łączna wartości nagród w konkursie wynosi ponad 70 000 złotych.

 

Organizatorem konkursu jest firma WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor oprogramowania Archicad w Polsce.

 

Archicad jest nowoczesnym, ciągle doskonalonym oprogramowaniem do projektowania w technologii BIM. W ofercie WSC stanowi trzon całej rodziny produktów pozwalających na pełną integrację procesów projektowych i inwestycyjnych na każdym ich etapie.  Tym samym WSC wspiera procesy projektowe w standardzie OPEN BIM, tak aby z łatwością koordynować współpracę z innymi branżami. Standard OPEN BIM zakłada płynną współpracę między różnymi typami oprogramowania, tworząc sprawnie działający system kontroli i podnoszenia jakości projektu.

 

Szczegóły oraz regulamin konkursu >>>

 

Polecamy:

Rodzaje i systematyka kolizji budowlanych dla potrzeb uzasadnienia metodologii BIM

Wymiana danych w formatach OpenBIM w projektach infrastrukturalnych

Metodyka BIM i cyfryzacja budownictwa

BIM i jego wdrażanie w Polsce

Jak metodologia BIM zmienia role w procesie projektowania i budowy

Sprawdź: Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in