Konferencje Inżynieria 4.0 w służbie BIM

12.05.2017

Datech organizuje bezpłatne seminaria poświęcone włączeniu koncepcji BIM w proces projektowania i dostarczania produktów dla branży budowlanej.

Spotkania przeznaczone są dla inżynierów, projektantów, osób zarządzających produktami oraz dla kadry menedżerskiej w firmach wytwarzających produkty, wyposażenie i sprzęt dla budownictwa. Swoimi doświadczeniami z BIM podzielą się firmy: BIPROHUT, Kratki.pl oraz Spectra Lighting. BIM (modelowanie informacji o budynku) staje się standardem w branży architektonicznej i budowlanej. Udostępnianie danych produktu zgodnych z BIM oraz tworzenie bibliotek produktów to ważne zagadnienia z perspektywy efektywnej współpracy z architektami, inżynierami budownictwa oraz wykonawcami. Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystać w tym celu oprogramowanie CAD oraz jak uzyskać dodatkową przewagę konkurencyjną dzięki cyfrowym informacjom o produkcie.

Spotkania odbędą się w 4 miastach w Polsce: Warszawa (25 maja), Kraków (30 maja), Katowice (6 czerwca) i Wrocław (8 czerwca). Konferencja jest bezpłatna, a liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz rejestracja dostępne są pod adresem www.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.