Konferencja Zmiany w zamówieniach publicznych na roboty budowlane

19.06.2017

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa „Promocja” Sp. z o.o., autor i wydawca informacji cenowych Systemu SEKOCENBUD, organizuje 23. Konferencję naukowo-techniczną, która odbędzie się 11–13 października br. w Ciechocinku pt. „Zmiany w zamówieniach publicznych na roboty budowlane – wybrane aspekty w praktyce”.

Wprowadzona w roku ubiegłym nowelizacja ustawy Pzp oczekiwana była z niecierpliwością przez środowisko. Zaimplementowane dyrektywy dają nowe możliwości, ale też stawiają istotne wymagania wobec stron procesu inwestycyjnego. Czy znalazły one zastosowanie w praktyce przetargowej zamówień publicznych? Jak i czy w ogóle zareagowali na te zmiany Zamawiający i Wykonawcy? Chcemy dokonać oceny funkcjonowania w praktyce wybranych zmian  po prawie rocznym okresie obowiązywania znowelizowanej ustawy.

 

 

Tematyka konferencji będzie obejmowała m. innymi takie obszary, jak:

– Umowy o roboty budowlane w zamówieniach publicznych (prawidłowości, błędy i modyfikacje w świetle znowelizowanego art. 144 Pzp);

– Warunki kontraktowe – praktyczna strona realizacji kontraktów w inwestycjach drogowych;

– Ustalenie wartości zamówienia – przepisy a praktyka;

– Kosztorys inwestorski w obecnych uwarunkowaniach prawnych;

– Pozacenowe kryteria oceny ofert w aktualnie prowadzonych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego (zastosowanie art. 91 Pzp).

 

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na konferencję na stronie: www.sekocenbud.pl/konferencja

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.