Kolorowe rytmy światła

28.07.2008

Oprawa LED TANGO marki SKOFF daje szeroki wachlarz możliwości oświetlania i podświetlania wszystkich typów wnętrz.

W oprawie wykorzystano nowoczesny system podświetlania diodami LED. Technologia LED charakteryzuje się wysoką emisją światła przy bardzo niskim poborze prądu. Dzięki temu oświetlenie jest nieporównywalnie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne lampy. Ponadto  oprawy TANGO zostały wykonane  ze stali szlachetnej lub aluminium. Dzięki temu, prócz efektownego wyglądu,  zyskały szereg praktycznych właściwości takich jak wysoka jakość elementów i trwałość. Dodatkowym atutem jest żywotność wspomnianych diod – minimum 50  tys. godzin ciągłego świecenia. TANGO, ze względu na minimalne wydzielanie ciepła cechuje bezpieczeństwo użytkowania, co jest istotne przy montażu na powierzchniach łatwopalnych (drewno, płyta meblowa, płyta gipsowa), a także tam gdzie panuje wilgotność.

Oprawy doskonale sprawdzą się w miejscach takich jak: schody, meble, korytarze, wnętrza dyskotek i pubów, budynki użyteczności publicznej – biurowce, szpitale, ciągi komunikacyjne.
W zależności od celu zastosowania oraz upodobań użytkowników w ofercie firmy znajdują się cztery kolory emisji światła: biały, czerwony, niebieski i zielony. Są także dostępne warianty designerskie: TANGO, mini TANGO, TANGO STICK (łatwe mocowanie do każdej powierzchni za pomocą kleju lub taśmy samoprzylepnej), TANGO mini STICK oraz Duo TANGO (oprawa podwójna) i Kinkiet Duo TANGO (oprawa podwójna z dystansem pozwalająca na odsunięcie od powierzchni).

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.