Kolekcja płytek klinkierowych Piatto

21.03.2018

Stylizowane płytki klinkierowe Piatto firmy Cerrad służą do aranżacji przydomowej przestrzeni.

Innowacyjna technologia formowania na sucho sprawia, że klinkier cechuje się dużą żywotnością oraz nasiąkliwością wodną na poziomie, który zapewnia mu samowentylację oraz zachowanie stabilności wymiarowej w trudnych i zmiennych warunkach pogodowych. Do tego może być stosowany na systemach podgrzewania podłogowego, które w okresie zimowym pozwolą bezpiecznie poruszać się wokół domu.

 

 

Piatto to bogata kolekcja klinkierowych płytek, dla których inspiracją była stara, ręcznie formowana cegła. Dzięki wyjątkowym parametrom użytkowym wszystkich elementów oraz ich szlachetnej stylistyce, są szeroko stosowane w aranżacji ogrodowej architektury – sprawdzą się jako element dekoracyjny elewacji budynku, gdzie mogą być wykorzystane zarówno na całej jego powierzchni, jak i wybranej ścianie lub jedynie jej fragmencie, tworząc wyrazisty detal. Z powodzeniem pełnić mogą także funkcje materiału wykończeniowego dla przykuwającego uwagę monumentalnego ogrodzenia, oddalonej od domu altany lub niewielkich budowli małej architektury, takich jak murki czy klomby.

Firma Cerrad przygotowała 6 wariantów kolorystycznych kolekcji Piatto (w każdym dostępnych jest aż kilkadziesiąt różnych grafik): antracyt, gris, honey, terra, red, sand.

W kolekcji znajdują się także płytki podłogowe oraz ryflowane stopnice, których wykończenie i kolory zostały dokładnie dopasowane do ściennych propozycji. Wkrótce do oferty trafią także płytki V-shape do tworzenia efektownych schodów ogrodowych.

Dostępne wymiary: 7,4 x 30 cm (płytki elewacyjne), 30 x 30 cm (płytki podłogowe i stopnice).

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.