Kolejny etap osiedla Klasyków

10.08.2012

HENPOL Sp. z o.o. podpisała kontrakt na budowę II etapu osiedla Klasyków, położonego w Warszawie, w pobliżu ulic Klasyków i Krokwi. Zleceniodawcą inwestycji jest firma Dom Development SA.

Zakres robót obejmuje wykonanie pięciu budynków o wysokości od trzech do czterech kondygnacji naziemnych wraz z garażem podziemnym na 206 pojazdów, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu. W budynkach znajdzie się 236 mieszkań o łącznej powierzchni 11 116 m². Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie zlokalizowane zarówno na kondygnacjach, jak i w części piwnicznej. Termin zakończenia prac budowlanych to koniec października 2013 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.