Klej do styropianu Porolit PU marki Lakma Term

30.08.2012

Porolit PU to niskoprężny jednokomponentowy klej poliuretanowy. Przeznaczony jest do klejenia płyt styropianowych i płyt XPS przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków.

Dobrze sprawdza się również przy mocowaniu kasetonów styropianowych i paneli ściennych, montażu parapetów oraz wypełnianiu szczelin izolacji termicznej. Produkt charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoży betonowych, ceramicznych, drewnianych, PCV, a także wszelkiego rodzaju styropianów i tynków.

Porolit PU znajduje się w puszce przeznaczonej do użycia z aplikatorem pistoletowym. Takie rozwiązanie sprawia, że proces nakładania kleju przebiega czysto, łatwo i wygodnie. Produkt jest praktycznie gotowy do użycia. Nie wymaga etapu przygotowania (dozowania wody i mieszania) jak w przypadku tradycyjnego kleju. Nanoszenie produktu pistoletem prosto z puszki podnosi komfort pracy i zmniejsza wysiłek wkładany w aplikację.

 

 

Ze względu na szybki proces wiązania i twardnienia Porolitu PU po 2 godzinach od przyklejenia można rozpocząć szlifowanie i kołkowanie płyt. Użycie pianki klejącej skraca więc czas całego procesu ocieplenia budynku. Produkt dostępny w opakowaniu 750 ml, które wystarcza na 8m2 powierzchni.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.