Idealne wypełnienie

03.04.2008

Kit do parkietu – produkt marki Tytan Professional – jest jednoskładnikową, elastyczną masą, dzięki czemu pracujące elementy podłogi nie spowodują popękania połączenia.

Służy do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w drewnie. Szybko się utwardza, nie wydziela zapachu, jest odporny na zmiany temperatury i wilgoć, lepiej go jednak nie stosować w miejscach wystawionych na stałe oddziaływanie wody. Po utwardzeniu kit może być szlifowany i malowany. Produkt nadaje się do uszczelniania parkietów, boazerii i framug okiennych, wypełniania pęknięć, spoin, rys w murach i podłogach. Kit po wyschnięciu tworzy gładką estetyczną powłokę – nie ma konieczności szlifowania go, tak więc stosuje się go zazwyczaj na powierzchnie już pomalowane.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.