Hala magazynowa dla firmy V33

18.07.2011

Nowa hala magazynowa z biurowcem, z innowacyjnymi rozwiązaniami logistycznymi dla firmy V33, jest budowana kompleksowo przez Amwin.

Od czerwca 2011 roku realizowana jest nowa inwestycja dla firmy V33, specjalizującej się w produkcji farb i lakierów do drewna oraz metalu. W ramach nowej inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej wraz z biurowcem o pow. 2500 m kw. z nowoczesnymi regałami systemowymi oraz stacjami dokowymi z podgrzewanymi wjazdami w Zakrzewie k/Poznania. Budowa nowego obiektu pozwoli firmie V33 na realizację założonych planów biznesowych. Amwin – generalny wykonawca obiektów przemysłowych z Wrześni (woj. Wielkopolskie), realizuje cały proces od projektowania i pozyskania pozwolenia na budowę wraz z dostawą unikalnej koncepcji hali Qamwin, aż do oddania do użytkowania.

 

 

AMWIN realizuje inwestycję dla firmy V33, której celem jest wybudowanie obiektu z innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak: stacja dokowa z podgrzewanymi zjazdami oraz układ regałów wysokiego składowania z wąskimi korytarzami do wózków systemowych. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowany przez Amwin układ doświetleń w ciągach komunikacyjnych wyposażony w pasma świetlne oraz klapy oddymiające. W efekcie obiekt będzie spełniał nowoczesne wymagania obsługi logistycznej. Powierzchnia części magazynowej będzie wynosić ok. 2000m kw., natomiast część biurowo-socjalna będzie znajdować się na dwóch kondygnacjach o powierzchni 500 mkw. Obiekt o wysokości ok. 12 m został zaprojektowany przez biuro wykonawcy, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin. Część magazynowa jest realizowana w technologii konstrukcji stalowej, natomiast część biurowo-socjalna w technologii tradycyjnej. Obudowa hali będzie wykonana w oparciu o rozwiązanie płyty warstwowej. Dach hali montowany będzie w układzie dwuspadowym, pokryty zostanie blachą konstrukcyjną, izolacją, a także folią PVC-membrana.

Generalny wykonawca jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, branży sanitarnej i elektrycznej, pozyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania do użytkowania. Do zadań firmy AMWIN należy również zagospodarowanie terenu, wykonanie wszystkich instalacji, dostawa i montaż hali Qamwin, przeprowadzenie prac ziemnych i fundamentowych oraz wykonanie posadzki przemysłowej. Kompleksowy zakres prac realizowany przez AMWIN, wpłynie na wysoką jakość wykonania, dzięki połączeniu 15 lat doświadczeń w prowadzeniu inwestycji z dostawą hali według unikalnych rozwiązań Qamwin.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.