Gładź Baumit KlimaFinish

24.08.2018

Baumit KlimaFinish to gotowa wapienna gładź szpachlowa będąca odpowiedzią na potrzeby współczesnego budownictwa w zakresie zdrowego mieszkania.

Sprawdzi się zarówno na starcie – przy niwelowaniu drobnych ubytków i wstępnym wyrównywaniu podłoża, jak również na finiszu – podczas ostatecznego wygładzania ścian czy sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem. Tworzy wysokiej jakości, naturalnie białe i gładkie powierzchnie na tynkach wapiennych, cementowych oraz betonie. Nie zawiera szkodliwych substancji, nie emituje zapachów i wykazuje właściwości antyalergiczne. Pokryte nią ściany nie tylko podnoszą komfort akustyczny, ale dzięki zdolności do akumulacji oraz absorpcji pary wodnej przejmują rolę naturalnego regulatora wilgoci – pochłaniają ją, gdy w pomieszczeniu występuje jej nadmiar i stopniowo oddają, kiedy powietrze jest zbyt suche. Zagwarantowana w ten sposób stała wilgotność powietrza zapewnia zdrowy klimat pomieszczeń. Ponadto, wykończone w ten sposób powierzchnie nie ładują się elektrostatycznie i nie przyciągają kurzu, wykazując właściwości antyalergiczne, a przy tym ułatwiają utrzymanie pomieszczeń w czystości. Dodatkowo współczynnik pH ≥ 12 ogranicza ryzyko rozwoju grzybów czy pleśni.

Dzięki swojej formule oraz konsystencji pasty Baumit KlimaFinish jest od razu gotowa do użycia, a także bardzo prosta w aplikacji.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in