Galeria Sanowa w Przemyślu

20.08.2009

Galeria Sanowa zlokalizowana jest w Przemyślu na brzegu rzeki San, pomiędzy ulicami Sanową, Brudzewskiego i Rzeźniczą, w odległości 7 min. jazdy samochodem od centrum miasta.

Na powierzchni ponad 20 tys. metrów kwadratowych znajduje się około 70 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Galeria jest w trakcie realizacji. Jej zaawansowanie w budowie wynosi około40%. Wynajęte zostało prawie 70% powierzchni. Projekt ma zostać ukończony i otwarty w czwartym kwartale 2010 r.
Inwestorem i deweloperem galerii jest PA NOVA S.A. Projekt centrum powstał w największym biurze architektonicznym regionu podkarpackiego, MWM Architekci.
 
 
Rozpoczęcie budowy: 2008 r.
Planowane ukończenie: 4 kwartał 2010 r.
Powierzchnia inwestycji: 32 000 m²
Powierzchnia całkowita: 60 000 m²
Powierzchnia najmu: ok. 21 000 m²
 
Ponad 70 sklepów i punktów usługowych o zróżnicowanej ofercie, usytuowanych na dwóch kondygnacjach, szeroka zróżnicowana oferta handlowa i gastronomiczna.
Liczba miejsc na podziemnym parkingu: ok. 850 oraz dwa place manewrowe dla samochodów ciężarowych.
PA Nova w ramach offsetu, czyli dodatkowej korzyści dla miasta, w ramach budowy galerii, dokona rewitalizacji Domku Ogrodnika w Parku Miejskim.
 
Źródło: Cushman & Wakefield

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.