fischer Polska startuje z vlogiem poradnikowym

29.11.2018

Producent mocowań na swoim kanale na YouTube zaprezentował właśnie nową wersję „Akademii fischera”.

Na kanale YouTube „fischer systemy zamocowań” pojawił się pierwszy odcinek vloga poświęcony sposobom mocowania w płycie gipsowo-kartonowej. W trakcie kilkuminutowego wideo zostały omówione m.in. najpopularniejsze na rynku kołki do płyt z gipskartonu, różnice w ich zastosowaniu czy montażu. Twórcy podkreślają, że ich celem jest przede wszystkim poszerzenie wiedzy dotyczącej systemów mocowań. Każde video będzie więc składać się z części teoretycznej i praktycznej. Widzowie zobaczą m.in. testy wytrzymałościowe produktów, przyjrzą się bliżej zastosowaniu i montażowi np. kotew chemicznych, porównaniu różnych rodzajów kołków rozporowych oraz poznają całą gamę mocowań do wszystkich zastosowań.

Marka do współpracy – w roli prowadzącego – zaprosiła Norberta Szafranowicza, majsterkowicza z zamiłowania, a zarazem autora vloga „Zabawa w budowie”. Wszystkie odcinki będą cyklicznie publikowane na oficjalnym kanale fischer na YouTubie oraz udostępniane na portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.