Certyfikat jakości dla gabionów Betafence

23.04.2009

Firma Betafence, światowy lider na rynku ogrodzeń, kontroli dostępu i systemów sygnalizacyjnych, jest pierwszym producentem, który uzyskał znak CE dla swoich gabionów.

Gabiony są koszami ze zgrzewanych siatek, które można wypełniać różnymi materiałami. Są one stosowane również przy urządzaniu ogrodów i terenów zielonych.
Gabiony można wypełniać różnymi typami materiałów zależnie od ich planowanego sposobu użycia, a także by zapewnić możliwie jak najlepsze wtopienie się w otoczenie. Oprócz kamieni, piasku, ziemi i żwiru, stosuje się również materiały pochodzące z recyklingu, odporne na mróz i nacisk, nadające się doskonale do wykonywania fundamentów i wypełnienia gabionów. Mogą to być na przykład granulaty z odpadów, beton z odzysku itd.
 
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.