Budowa Quarta Apartamenty Ursynów

04.04.2016

Stołeczna firma Totalbud jest generalnym wykonawcą osiedla czterech dwupiętrowych budynków mieszkalnych Quarta Apartamenty Ursynów zlokalizowanych przy ul. Wędrowców 14 na warszawskim Ursynowie.

Osiedle zaprojektowała pracownia 77 Studio Architektury, natomiast inwestorem jest firma deweloperska City Homes.

W obecnej chwili zakończone zostały prace żelbetowe na wszystkich czterech budynkach. Powierzchnia użytkowa osiedla wynosi 4516 m². Oddanie Quarty do użytku nastąpi w ostatnich dniach lutego 2017 r. Zgodnie z umową Totalbud odda osiedle do użytku w stanie deweloperskim.

 

 

Quarta Apartamenty Ursynów to łącznie 52 mieszkania i 111 miejsc parkingowych na parterach budynków. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego partery te są częściowo mieszkalne, częściowo zaś przeznaczone właśnie na garaże. Teren Quarty zasilą także liczne nasady – 3 tys. krzewów. Będą stanowiły część zieloną osiedla wraz z placem zabaw dla dzieci.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.