Budowa Castoramy w Radomiu

02.03.2016

Na Brzustówce w Radomiu ruszyła budowa jednego z największych w Polsce i pierwszego w nowej odsłonie aranżacyjnej marketu budowlanego Castorama.

Pierwszy w Radomiu market sieci sklepów Castorama powstanie na pięciohektarowej działce u zbiegu ulic Żółkiewskiego i Energetyków. Obok marketu projekt przewiduje również parking dla klientów i pracowników sklepu, który zapewni miejsca postojowe dla 500 samochodów.

Generalnym wykonawcą obiektu o powierzchni ok. 15 tys. m² została firma RD bud. Kontrakt o wartości 28 260 000 zł netto obejmuje prace ziemne i kompleksowe zagospodarowanie terenu. Po stronie RD bud jako generalnego wykonawcy jest również przebudowa sieci wodociągowej i energetycznej wraz z sygnalizacją świetlną skrzyżowania przyległego do inwestycji.

Market będzie bardziej przyjazny środowisku. Optymalizacji zużycia energii posłuży oświetlenie LED, a nad prawidłowym funkcjonowaniem obiektu będzie czuwał zintegrowany system zarządzania budynkiem (BMS) – mówi Maciej Ciupka, kierownik budowy w RD bud.

Otwarcie sklepu zaplanowano na 29 czerwca br.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.