Budowa akademika Student Depot w Gdańsku

14.04.2020

Student Depot w Gdańsku powstaje na Przymorzu, a prace przy jego budowie idą bardzo szybko.

 

 

W Student Depot w Gdańsku położono już wszystkie instalacje i izolacje; wykańczana jest fasada.

W tym prywatnym akademiku typu premium studenci będą mogli wynająć pokoje jednoosobowe typu studio o wysokim, nowoczesnym standardzie: w pełni umeblowane, z indywidualną łazienką i dużym aneksem kuchennym. Będą mogli również korzystać z szybkiego WiFi, siłowni i przestrzeni co-livingowej. Obsługa akademika zapewnia także bezpieczeństwo i ochronę 24 godziny na dobę.

Student Depot jest zlokalizowany blisko przystanków autobusowych, tramwajowych i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Ma więc bardzo dobre połączenie nie tylko z centrum miasta, ale także z największymi gdańskimi uczelniami: Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademią Muzyczną, Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną, Wyższą Szkołą Turystyki i Hotelarstwa, Wyższą Szkołą Zdrowia oraz SWPS oddział w Sopocie.

Wykonawcą akademiku jest firma Mota-Engil Central Europe S.A. Zakończenie prac budowlanych przewidziano na wrzesień 2020 roku.

 

 

Student Depot to sieć prywatnych akademików na terenie Polsce. Obecnie zapewniają one studentom ponad 2 tys. łóżek, przy czym liczba ta ma wzrosnąć w 2025 roku do 6,5 tys. Spółka należy do podmiotów powiązanych z Griffin Real Estate oraz Kajima Student Housing Limited, podmiotu zależnego od Kajima Europe i stanowiącego część Kajima Corporation, japońskiej firmy deweloperskiej, budowlanej oraz inwestycyjnej, działającej w branży nieruchomości.

 

 

Czytaj także: Coraz trudniej o grunty pod zabudowę w Europie Środkowej

6 kluczowych zjawisk na rynku nieruchomości komercyjnych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in