BMI RoofPro – nowy program dla dekarzy

15.07.2019

Unikatowy program BMI RoofPro stworzono z myślą o wspieraniu umiejętności i zaangażowania dekarzy na całym świecie. Premiera nowego narzędzia odbyła się 7 czerwca 2019 r. w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział 150 dekarzy z całej Polski.

 

BMI – lider na rynku pokryć dachowych

BMI powstało 2 lata temu z połączenia trzech silnych, dynamicznie rozwijających się marek: Braas, Icopal i Awak. Renoma i zaufanie, jakim cieszyły się wszystkie spółki pozwoliły BMI zająć pozycję niekwestionowanego lidera na rynku pokryć dachowych. Its never just a roof – to jedno z haseł przewodnich marki, co podkreślał podczas inauguracji Konrad Machula Dyrektor Regionu Północno Wschodniego Grupy BMI:

Dla BMI dach to coś więcej niż tylko to, co widać gołym okiem i z przyjemnością pomagamy dostrzegać cały jego potencjał. Traktujemy dach jako zintegrowany system i każdego dnia do takiego podejścia przekonujemy.

 

Czytaj też: Jak zwiększyć trwałość pokryć dachowych?

 

„Wynieśmy naszą branżę na nowy, wyższy poziom”

Podczas spotkania prowadzący wielokrotnie zwracali uwagę na ogromną rolę, jaką odgrywają w BMI dekarze, z którymi firma bardzo blisko współpracuje. To również dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi BMI jest w stanie zaproponować klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Program BMI RoofPro jest odpowiedzią na chęć rozwijania tej współpracy oraz potrzebę wspierania dekarzy, o czym mówił Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska:

BMI RoofPro został stworzony, aby wspierać i doceniać umiejętności i zaangażowanie dekarzy na całym świecie. To program, który ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najlepszych fachowców pokryć dachowych, dzięki czemu inwestorzy będą mogli wybierać wykonawców z absolutną pewnością i gwarancją sukcesu. Wierzymy, że możemy wynieść naszą branżę na nowy, wyższy poziom.

 

O kluczowych założeniach i korzyściach wynikających z udziału w programie opowiedział Dyrektor Marketingu BMI Polska, Włodzimierz Kurpiński. Uczestnicy BMI RoofPro otrzymają wsparcie marketingowe i szkoleniowe oraz dostęp do platformy, która ułatwi i będzie wspierać zarządzanie projektami a co za tym idzie prowadzenie działalności dekarzy i ich rozwój. BMI RoofPro to również gwarancje rozwiązań, nagrody partnerskie i szansa na znalezienie się w gronie najlepszych fachowców na całym świecie.

 

Informacje dotyczące możliwości przystąpienia do programu, warunków udziału i korzyści wynikających z udziału w programie będą dostępne na stronach:

www.braas.pl, www.icopal.pl, www.awak.pl

 

Relacja z wydarzenia: https://youtu.be/yIA5pD8GOCE

 

BMI Polska to wiodący producent systemów dachowych dedykowanych na dachy skośne i płaskie. Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów. Zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów jest naszym priorytetem przy tworzeniu najnowszych systemów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych. BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej pokrycia dachowe i hydroziolacje w Europie, Azji oraz Afryce. Łączymy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży

 

Zobacz też: Złota Budowlana Marka Roku dla Braas

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.