Biurowiec Zefir w Gdańsku oficjalnie otwarty

27.10.2016

Spółka UNIMOR Development S.A. zakończyła realizację biurowca Zefir – pierwszego etapu kompleksu Pomerania Office Park.

Nowoczesny obiekt biurowy, który powstał w ramach rewitalizacji jednego z budynków dawnych zakładów UNIMOR przy ul. Żabi Kruk 16, dzięki zastosowanym unikatowym rozwiązaniom architektonicznym stał się nową wizytówką Starego Przedmieścia Gdańska.

Zefir jest czterokondygnacyjnym budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni najmu ok. 5000 m².Oprócz nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej w standardzie technicznym klasy B+, biurowiec oferuje swoim najemcom także ponad 90 miejsc parkingowych, zaaranżowanych na wewnętrznym dziedzińcu.

Za stworzenie koncepcji architektonicznej i projektu wszystkich faz biurowca odpowiadała pracownia A-PLAN bis.

 

 

W nowoczesnym obiekcie klasy B+ zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania techniczne, optymalizujące zużycie wody i energii elektrycznej, które zapewniają najemcom niskie koszty eksploatacji. Już wkrótce biurowiec będzie mógł się pochwalić się unikatową strefą rekreacyjną, która zostanie zaaranżowana na dachu obiektu – wszyscy użytkownicy budynku będą mogli skorzystać z tarasów, z których roztacza się wyjątkowy widok panoramy Gdańska oraz kanału Motławy.

Docelowy plan inwestycyjny przewiduje powstanie w tym miejscu nowoczesnego zespołu budynków, który zaoferuje łącznie ok. 17 tys. m²powierzchni użytkowej.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.