12. Międzynarodowe Warsztaty Mikropalowe – 11-14 czerwca, Kraków

07.04.2014

The International Society for Micropiles, The International Association of Foundation Drilling oraz Deep Foundations Institute z gospodarzem TITAN POLSKA zapraszają na 12. Międzynarodowe Warsztaty Mikropalowe.

Organizowane od 1997 r. spotkania skoncentrowane są na innowacjach i zaawansowaniu technologicznym we wszelkich aspektach technologii mikropali. Tradycyjnie format warsztatów obejmuje sesje techniczne i dyskusyjne o najnowszych rozwiązaniach konstrukcyjnych, materiałowych i technologicznych, a także badaniach rozwojowych w zakresie mikropalowania, prowadzone przez światowej klasy ekspertów. Uzupełnieniem warsztatów jest atrakcyjny program towarzyski i kulturalny, ułatwiający wymianę wiedzy i doświadczeń.


Wśród atrakcji tegorocznych warsztatów wyróżnić można m.in.:

– seminaria techniczne oraz panele dyskusyjne dotyczące projektowania, zagadnień wykonawczych, badań oraz rozwoju konstrukcji mikropalowych

– prezentacje najnowszych osiągnięć i przykładów realizacji

– referat z cyklu Wykłady Lizziego autorstwa Nadira Ansari z Isherwood Associates

– mikropalowe Mistrzostwa Świata

 

Wykłady będą prezentowane w języku angielskim. Uczestnicy otrzymają komplet publikacji.

Rejestracja, szczegóły oraz najnowsze informacje na stronie: www.iwm2014.org

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.