„Zrównoważone Budownictwo” – debata

08.11.2021

2 grudnia 2021 r. w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się organizowana przez Executive Club debata „Zrównoważone Budownictwo”.

 

Zrównoważone Budownictwo

 

Celem spotkania „Zrównoważone Budownictwo” będzie merytoryczna dyskusja na temat odpowiedzialności względem użytkowników i środowiska naturalnego w sektorze budownictwa. Transmisja wydarzenia zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Zaproszeni prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane ze zrównoważonym budownictwem. Podczas dyskusji poznamy trendy w ekologicznym budownictwie oraz działania, które mają sprawić, że budownictwo będzie bardziej przyjazne użytkownikom. Porozmawiamy również o odpowiedzialności i tym samym minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne przez wszystkie procesy powstawania inwestycji. Nie zabraknie również kwestii dotyczącej innowacji z obszaru automatyki budynków, która miałaby redukować straty energii.

Najnowsze informacje dotyczące wydarzenia pojawiać się będą na stronie organizatora: executiveclub.pl/zrownowazone-budownictwo/

 

 

Przeczytaj też:

Środowiskowe aspekty zrównoważonego rozwoju w budownictwie – zagadnienia wiatrowe

Zrównoważone budynki

Budynki wysokie zrównoważone ekologicznie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in