XIX Zjazd Lubelskiej OIIB

05.06.2020

XIX Okręgowy Zjazd Sprawozdawczy Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa odbywał się 25–28 maja br., zgodnie z uchwałą Okręgowej Rady LOIIB z dnia 5 maja 2020 r. (nr 333/20).

 

Joanna Gieroba – przewodnicząca OR LOIIB podpisuje protokół z obrad zjazdu

 

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, zjazd Lubelskiej OIIB odbył się przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość z wykorzystaniem portalu PIIB. Przed zjazdem, z odpowiednim wyprzedzeniem, delegaci otrzymali drogą e-mailową materiały, w których znajdowały się zawiadomienie o terminie, porządek obrad i regulamin. Materiały zjazdowe, sprawozdania organów statutowych za 2019 r., projekty uchwał oraz budżetu na 2020 r. zostały zamieszczone na portalu PIIB.

Głosowanie odbywało się od godz. 11.00 – 25 maja do godz. 11.00 – 28 maja. Na 103 delegatów w głosowaniu wzięło udział 72, co dało frekwencję na poziomie 69,9%. Tym samym zjazd był prawomocny. Delegaci głosowali nad 10 uchwałami i wszystkie zostały podjęte. Zatwierdzono sprawozdania organów statutowych lubelskiej izby, a Okręgowa Rada LOIIB uzyskała absolutorium za 2019 r. Uchwalono budżet LOIIB na 2020 r. Przyjęto także uchwałę w sprawie ustalenia liczby członków Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej LOIIB.

W czasie zjazdu wpłynął jeden wniosek, który, zgodnie z przyjętym regulaminem, zostanie skierowany do rozpatrzenia przez Okręgową Radę LOIIB.

 

Urszula Kieller-Zawisza

 

Przeczytaj też: Polska Izba Inżynierów Budownictwa w statystyce w 2019 r.

XIX Zjazd Mazowieckiej OIIB

XIX Zjazd Opolskiej OIIB

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.