XII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2014

17.12.2013

Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbędą się Targi ŚWIATŁO, Wystawa PHOTON TECH EXPO oraz Wystawa TELETECHNIKA.

Targi (Warszawa, 26–28 lutego, EXPO XXI) skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Integralnym elementem targów są konferencje, szkolenia i warsztaty. Najważniejsze wydarzenie to cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych oraz wyższej kadry menadżerskiej odpowiedzialnej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach, organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Dzięki targowo-szkoleniowej formule ELEKTROTECHNIKA to najskuteczniejsza forma dotarcia do projektantów, inwestorów, osób odpowiedzialnych za modernizacje instalacji elektrycznych zasilających i rozdzielczych, systemów zabezpieczeń i monitoringu, a także systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

 

 

Targi ELEKTROTECHNIKA to:

– Formuła B2B
– Możliwość pozyskania klientów i nawiązania nowych relacji biznesowych
– Bogaty program spotkań szkoleniowych dla 2000 uczestników
– Możliwośćdotarcia z ofertą do ponad 150 000 specjalistów
– Ponad 20 000 odwiedzających
– Możliwość nawiązania kontaktów z klientami spoza Unii Europejskiej

 


Szczegółowe informacje: www.elektroinstalacje.pl, office@elektroinstalacje.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.