Nowa siedziba firmy ELEKTRA

16.12.2013

W związku z ukończeniem procesu inwestycyjnego nowego budynku biurowego oraz rozbudowy kompleksu produkcyjno-magazynowego z dniem 1 stycznia 2014 r. firma ELEKTRA przenosi się do Ożarowa Mazowieckiego.

Nowy adres siedziby spółki to:

ELEKTRA Sp. J.

ul. K. Kamińskiego 4

05-850 Ożarów Mazowiecki

 

 

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma została utworzona w 1985 r. i jest renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej.

Nowa siedziba to nowoczesna przestrzeń sprzyjająca kreatywnej współpracy, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, przystosowana dla osób niepełnosprawnych, to również zwiększone możliwości produkcyjne oraz nowoczesny magazyn wysokiego składowania.

Lokalizacja w pobliżu autostrady A2 umożliwia komfortowy dojazd z każdego miejsca w Polsce. Produkty marki ELEKTRA dostępne są na terenie całej Polski w sieci autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów oraz w kilkudziesięciu krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i w Australii.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.