XI Gala Kreator Budownictwa Roku 2021

16.06.2021

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uroczysta Gala przyznania certyfikatów Kreator Budownictwa Roku 2021 odbędzie się 18 listopada w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie.

 

 

W tym roku odbędzie się 11 edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, skierowana do osób i firm, które każdego dnia inspirują, motywują do działania i świadomie budują swoją markę.

 

Naszym celem, jako organizatora projektu – Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa –  jest nagradzanie i promocja firm, które cieszą się uznaniem na rynku budowlanym, a także takich, które dopiero rozwijają skrzydła w tym sektorze. Uhonorowane firmy w projekcie Kreator Budownictwa Roku pozytywnie kontrastują wśród innych i mogą stanowić wzór do naśladowania.

 

Jednak budownictwo to nie tylko firmy, ale także ludzie. Wyróżniamy osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, niekiedy ciężką pracą, odznaczające się kunsztem w zarządzaniu i charyzmą, a przede wszystkim doceniamy ich przedsiębiorczość i … kreatywność! Zwracamy także uwagę na oferowane produkty i inwestycje tych firm, które są znane i zostały docenione przez branżę budowlaną lub są nowe na rynku.

 

Projekt odbywa się pod patronatem honorowym i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Szczegóły: https://kreatorbudownictwaroku.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.