Wiertarka udarowa…

20.06.2008

…Worx Revolver WT301KE należy do linii urządzeń opartych na systemie Revolver.

Posiada ona nowoczesny silnik o mocy 710 W, który – w odróżnieniu od klasycznego, poziomego ułożenia – został przesunięty w kierunku pionowym. Ponadto wyposażona jest w szybkomocującą głowicę z blokadą, która pozwala na mocowanie narzędzi o maksymalnej średnicy 13 mm. Dzięki temu urządzenie umożliwia wiercenie otworów do średnicy 13 mm w metalu, 20 mm w materiałach budowlanych (np. w cegle) i 35 mm w drewnie. Wiertarka posiada również system prostej, bezserwisowej wymiany szczotek węglowych. Wyposażona jest w wyłącznik główny i ogranicznik głębokości zwiększający dokładność wiercenia.

Dodatkowo w urządzeniu znajduje się płynna regulacja prędkości oraz możliwość lewego i prawego obrotu wrzeciona. Pozwala to na dostosowywaniu prędkości i mocy pracy wiertarki do konkretnych materiałów roboczych. Wiertarka ma przełącznik umożliwiający pracę z udarem lub bez. Ponadto uchwyty pokryte są 100% gumą (m.in. włącznik i uchwyt wspomagający), co stabilizuje chwyt i zwiększa komfort  pracy, a długi, 3 m kabel w silikonowej oprawie znacznie zwiększa zasięg pracy.  

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.