„Powitaj lato z Artelit Professional” – program dla firm montujących wykładziny

23.06.2008

W czerwcu 2008 roku ruszył program dla firm montujących wykładziny „Powitaj lato z Artelit Professional” obejmujący produkty Artelit Professional dedykowane do wykładzin.

Marka Artelit Professional, obejmująca kleje do podłóg i produkty do profesjonalnego przygotowania podłoża cieszy się zainteresowaniem fachowców. O sile oferty dedykowanej profesjonalnym wykonawcom podłóg decyduje jej systemowy charakter. Produkty wzajemnie się uzupełniają a ich gotowe łatwe do użycia formuły przekonują do siebie fachowych wykonawców.
Teraz wszyscy profesjonaliści mają jeszcze większą szansę zapoznać się z pełną systemową ofertą Artelit Professional do wykładzin. W ciągu kilku letnich miesięcy wybór produktów tej profesjonalnej marki to gwarancja nie tylko fachowego doradztwa technicznego, ale również interesujących nagród.
„Marka Artelit Professional nie tylko umożliwia profesjonalne przygotowanie podłoża przy pomocy zaawansowanych technologicznie produktów, ale również gwarantuje atrakcyjne nagrody dla wszystkich, którzy kleją różne rodzaje wykładzin dostosowanymi do potrzeb klejami Artelit Professional.” – mówi Katarzyna Figiel, Menedżer Produktu w firmie Selena SA.
Oferta promocyjna obejmuje grunty do przygotowania podłoża (w ofercie m.in. Grunt Epoksydowy Dwuskładnikowy EB-270), masy naprawcze i wyrównujące ( np. Żywica Epoksydowa RC-001, masy samopoziomujące) i kleje do wykładzin ( m.in.. Uniwersalny Klej do Wykładzin Podłogowych WB-982, Niskoemisyjny Klej do Wykładzin z PCV WB-975). Poza oczywistą korzyścią jaką jest użycie wysokiej jakości materiałów, monterzy otrzymują cenne i ciekawe nagrody gwarantowane. W promocji „Powitaj lato z Artelit Professional” do wygrania są m. in. nawigacje GPS, rowery, dalmierze i poziomice laserowe, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, miniwieże oraz niezbędne podczas letnich eskapad śpiwory.
Akcja „Powitaj lato z Artelit Professional” kierowana jest do wykonawców, którym zależy na korzystaniu z produktów najwyższej klasy, przy produkcji których wykorzystuje się nowoczesne technologie. Promocja potrwa  do 9 października 2008.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.