MONZAplus – dachówka z projektem w prezencie

20.06.2008

Każdy, kto zdecyduje się na zakup nowej dachówki ceramicznej MONZAplus firmy Röben, może otrzymać w prezencie jeden z trzech projektów domów jednorodzinnych o sporej wartości.

Dachówka falista MONZAplus firmy Röben to jedno z najciekawszych ceramicznych pokryć dachowych na rynku. Przede wszystkim zwracają uwagę jej wymiary, większe od standardowych dachówek. Większa dachówka oznacza lżejszy dach (tylko niecałe 10 sztuk na metr kwadratowy) i niższe koszty (szybsze układanie połaci i mniej drewna do przygotowania więźby).

Ale to nie wszystkie plusy nowej dachówki. Każdy, kto w okresie promocji zdecyduje się na zakup MONZYplus, może otrzymać w prezencie jeden z trzech projektów przygotowanych przez Pracownię Projektową Archipelag.

Ascari, Grande i Roggia to propozycje domów jednorodzinnych przeznaczonych dla trzy, cztero lub pięcioosobowej rodziny. Uwagę zwraca ich ciekawa estetyka i różne konwencje architektoniczne dopasowane do odmiennych gustów. Wszystkie łączy zdrowy klimat domu wykonanego z najlepszych materiałów ceramicznych.

{mospagebreak}

Długowieczny dach z najlepszych ceramicznych materiałów to strzał w dziesiątkę, szczególnie jeśli razem z nim można otrzymać kompletny projekt domu. Promocja rozpoczęła się 1 czerwca br. i będzie trwać do końca maja 2009 roku.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.