Wiecha na osiedlu Nowy Korczak

17.11.2016

Trwają zaawansowane prace przy budowie I etapu osiedla Nowy Korczak w Kaliszu, który właśnie osiągnął stan surowy.

Osiedle Nowy Korczak to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy zbiegu ulic Korczak i Wysokiej w Kaliszu. Inwestorem i generalnym wykonawcą projektu jest FB Antczak z Kalisza. W ramach I etapu budowy powstał ośmiokondygnacyjny budynek, który dostarczy na kaliski rynek 70 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 28 do 70,5 m². Na dachu konstrukcji właśnie zawisła wiecha, co oznacza zakończenie prac przy stanie surowym.

I etap budowy osiedla rozpoczął się w IV kwartale 2015 r. Oddanie do użytkowania pierwszego z budynków planowane jest na II kwartał 2017 r.

Nowy Korczak to nowoczesne osiedle zaprojektowane przez GPA Gurbiel Pracownię Architektoniczną z Lublina. Bryły budynków charakteryzuje nowoczesność i minimalizm. Dla każdego obiektu przewidziane są windy, podziemne garaże i miejsca postojowe. Większość mieszkań na parterze mieć będzie własne ogródki, a wybrane budynki – duży i przestronny taras na ostatniej kondygnacji.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.