WEBINAR Technika Mocowań

15.10.2020

Stowarzyszenie DAFA zaprasza do udziału w webinarze „Projektowanie mocowania lekkiej obudowy dachów i ścian w oparciu o Eurocode 1”.

 

 

Webinar odbędzie się 27 października o godz. 11 w ramach cyklu WIRTUALNA AKADEMIA DAFA.

W ramach spotkania zostaną przedstawione zasady dotyczące doboru łączników wykorzystywanych przy montażu lekkiej obudowy dachów i ścian. Prezentacja przybliży zasady projektowania zamocowań (wytyczne techniczne), jak również kryteria doboru łączników i zasady ich prawidłowego montażu.

 

Moderatorem spotkania będzie mgr inż. Marian Bober – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydz. Mechaniczny. Od 1993 r. w branży zamocowań budowlanych. Obecnie Dyrektor Wsparcia Technicznego w Rawlplug S.A. Autor i współautor publikacji technicznych Stowarzyszenia DAFA, prelegent na konferencjach dla projektantów, wykonawców i architektów. Autor i współautor artykułów branżowych, opisujących zagadnienia techniki mocowań. Członek Rady Technicznej DAFA oraz Koordynator Grupy Merytorycznej TECHNIKA MOCOWAŃ.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny na www.dafa.com.pl.

 

Przeczytaj też: Problematyka współczesnych złączy w konstrukcjach drewnianych

Kotwy mechaniczne i kotwy wklejane – podział, zastosowanie, montaż

Mocowania okładzin w elewacjach wentylowanych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.