W Gdyni powstaje nowy kompleks biurowy Tensor

05.01.2016

Tensor powstaje w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 8 tuż przy stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (Redłowo) i planowanej na ten rok Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (Stadion).

Kompleks utworzą trzy nowoczesne budynki klasy A o nazwach X, Y i Z. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 19 750 m² (X – 4960 m², Y – 8190 m², a Z – 6600 m²). W Tensorze będzie 450 miejsc parkingowych oraz udogodnienia dla rowerzystów (biurowce są położone tuż przy ścieżce rowerowej).

Ważnym atutem parku biurowego Tensor jest również funkcjonalność, którą wspierają m.in. energooszczędna fasada, instalacja BMS, zasilanie awaryjne UPS i generatory prądotwórcze, nowoczesna instalacja HVAC wraz z rozwiązaniami typu free cooling oraz mnogość proekologicznych rozwiązań (oczekiwana certyfikacja BREEAM na poziomie co najmniej bardzo dobrym).

 

 

Zaprojektowano wysokiej jakości przestrzenie wspólne w budynkach z ogólnodostępnym wi-fi i ekranami wyświetlającymi na bieżąco rozkłady jazdy pobliskich środków transportu, a na zewnątrz przyjazne użytkownikom miejsca z atrakcyjną małą architekturą oraz przestrzeń do relaksu np. tor do gry w bule. Istotnym aspektem jest także możliwość elastycznej aranżacji powierzchni. Szerokie wsparcie architektoniczne i aranżacyjne ze strony dewelopera w zakresie aranżacji i wykończenia biur jest dodatkowym benefitem w pakiecie dla najemców.

Obiekt ma być gotowy w połowie br. Deweloper: EURO STYL. Za komercjalizację kompleksu odpowiada firma doradcza JLL.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.