Targi WOD-KAN za nami

16.07.2015

Podczas XXIII Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji, odbywających się 26–28 maja br. na terenach hali widowiskowo-sportowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy, swoje produkty prezentowało 370 wystawców, a targi odwiedziło ok. 10 000 osób.

Zarówno liczba producentów wystawiających swoje produkty, jak i powierzchnia wystawowa sprawiają, że jest to jedna z największych branżowych imprez w Europie Środkowo-Wschodniej. Bydgoska wystawa jest nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych urządzeń, rozwiązań technicznych, technologicznych i usług, ale także platformą wymiany doświadczeń, poglądów i twórczych dyskusji. Jeden z największych inwestorów w Polsce, jakim jest branża wodociągowo-kanalizacyjna, potrzebuje ciągle nowych i doskonalszych produktów, a w Bydgoszczy można je oglądać, sprawdzać i porównywać.

 

 

W trakcie targów odbyło się szereg tematycznych konferencji, w tym przygotowana przez IGWP debata „Plany bezpieczeństwa wody w Polsce i Europie”. Nie zabrakło także swobodnych spotkań, m.in. na targowej biesiadzie oraz przy kabaretowym występie Marcina Dańca.

Kolejna edycja targów odbędzie się za rok.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in